Tudod-e értékelni?
Tudod-e értékelni, hogy élsz?Tudod-e értékelni, vagy inkább félsz?Értékeled-e, hogy mozogsz, érzel,hogy tapintasz, ízlelsz és légzel,hogy vágyhatsz, adhatsz, kaphatsz,hogy van mit, és nézel? Néha látsz is… Tudod-e értékelni, hogy vagy,és felfoghatod, hogy van,ami jó és szép, ami rossz és fáj,mert megmutatja, merre tovább;és merre nincs út, csak sötétség,ami tévút? És tudod-e értékelnihogy mindig van kiút? Tudod-e […]
Tudod-e értékelni? Read More »